Home Освіта У Житомирі продовжили акцію на допомогу дитбудинку

У Житомирі продовжили акцію на допомогу дитбудинку

80
0
Соціальний проект «Добро робити легко», який впроваджує молодіжна громадська організація «ХХІ покоління», буде продовжено до 1 грудня.
 
У рамках проекту вже другий рік поспіль організовувається збір гуманітарної допомоги, памперсів, рідкого мила, інших засобів гігієни, для обласного будинку дитини, що знаходиться по вулиці Корабельна, 8. Наразі у цьому закладі виховується 125 малят віком до 4 років.
 
До участі запрошуються всі жителі міста й області. Для більшої поінформованості населення про матеріали про суть проекту будуть розміщуватись на сіті-лайтах міста, в закладах охорони здоров’я і освіти й у вищих навчальних закладах. Інформація також буде поширена серед підприємств і закладів торгівлі та сфери обслуговування. Про це повідомляє голова ЖОМГО «ХХІ покоління» Віталій Сівко.
 
Жителі міста Житомира та області, які мають бажання надати будь-яку допомогу – передати засоби для гігієни та дитячий одяг або ж перерахувати благодійну допомогу обласному будинку дитини можуть звертатися щодня безпосередньо до керівника проекту «Добро робити легко», голови Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління», помічника першого заступника голови Житомирської обласної ради Віталія Сівка за телефонами (0412) 22-05-86, (097) 151-86-16, (095) 770-53-00, (063) 145-72-74.
 
Детальну інформацію про діяльність Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління» можна знайти на сайті www.PortalMolodi.com.ua.
 
Минулого року у рамках акції було зібрано понад 5 тисяч памперсів і 110 літрів рідкого мила. Цьогоріч обсяги зібраної допомоги становлять 5,5 тисяч памперсів і понад 150 флаконів і 40 літрів рідкого мила та інших засобів гігієни. 
 
Previous articleРомні переміг Обаму на дебатах
Next articleЯнукович готує скорочення тисяч співробітників СБУ і МВС

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here