Home Політика Руслан Годований: Усе, що вміють робити у міській раді – віртуозно писати...

Руслан Годований: Усе, що вміють робити у міській раді – віртуозно писати «відписки»

108

Більше місяця депутат обласної ради Руслан Годований вимагає від відповідних структур прибрати із проїжджої частини на перехресті вулиць Бориса Тена та Бородія сміттєвий бак.

Депутат звернувся до міського голови Володимира Дебоя, аби прибрати із дороги контейнер, який заважає водіям, перекриваючи перехрестя.

На своє звернення отримав лист-відповідь за підписом заступника Житомирського міського голови Володимира Кропивницького, де повідомляється що контейнер знаходиться на тротуарі, прилегла територія у задовільному стані, а питання перенесення контейнеру буде вирішуватись.

«На жаль хочу констатувати, що ця відповідь є звичайною бюрократичною відпискою. 15 липня 2013 року я в чергове зробив фотографії даного перехрестя. На фотокартках чітко видно, що контейнер для збору побутових відходів заважає обзору видимості на перехресті, місце розташування контейнеру знаходиться в незадовільному санітарному стані, а на самому перехресті відкритий люк, з якого виглядають дерева», – каже Руслан Годований.

Депутат додає, що Житомирську міську раду дуже важко щось змусити робити, адже більшу частину часу вони витрачають на ідентичні відписки мешканцям міста.

Також депутат чекає відповіді від УДАІ в Житомирській області, якому також направив запит щодо врегулювання руху на перехресті.

15 липня

14 червня

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here