Home Освіта Статистика: на одне бюджетне місце в житомирських університетах претендує 6-9 абітурієнтів

Статистика: на одне бюджетне місце в житомирських університетах претендує 6-9 абітурієнтів

112

Два тижні вступної кампанії вже позаду і стільки ж лишилося, однак працівники приймальних комісій контстатують, що черги так і не зявилися. Натомість офіційна статистика свідчить, що відчутність натовпу ніяк не повпливала на кількість прийнятих заяв і вже зараз в Житомирі за одне бюджетне місце борються 6-8 вступників.

Для порівняння ми обрали кілька найпрестижніших закладів міста – ЖДУ ім.І.Франка, ЖНАЕУ, ЖДТУ, Житомирський інститут медсестринства та військовий інститут ім.С.Корольова.

Динаміка подання заяв станом на 15 липня засвідчує, що найпопулярнішим за цим показником нині, як і в попередні роки,залишається ЖДУ ім.І.Франка.

В агро та технологічному університетах кількість зареєстрованих заяв майже вдвічі менша. Хоча конкуренція за одне державне місце коливається в межах  5-8 студентів, в залежності від спеціальності та ліцензійного обсягу і обсягу держзамовлення.

 Ситуація з поданням заяв загалом по країні за результатами першої половини вступної кампанії виглядає наступним чином:

 

За кількістю поданих заяв лідирують три столичні університети: Київський національний університет ім. Шевченка, Національний авіаційний університет та НТУУ "Київський політехнічний інститут".

Також популярністю серед абітурієнтів користуються Львівський національний університет ім. Франка, Національний університет "Львівська політехніка", Дніпропетровський національний університет ім. Гончара, Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, Харківський національний університет ім. Каразіна, Київський національний економічний університет ім. Гетьмана та Київський національний торговельно-економічний університет.

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня. Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси або складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах закінчується у суботу 20 липня.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here