Home Політика Сергій Рижук пообіцяв проводити ревізію на зупинених підприємствах

Сергій Рижук пообіцяв проводити ревізію на зупинених підприємствах

100

Робота жодного підприємства не може бути зупинена без відповідного рішення суду. Такою є принципова позиція Президента України Віктора Януковича, висловлена ним 17 січня на засіданні Комітету з економічних реформ: «Наголошую на необхідності позбавлення контролюючих органів права зупиняти діяльність підприємств без відповідного судового рішення. Органи пожежного нагляду перші почнуть жити за новими правилами». Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

На цьому акцентував і голова облдержадміністрації Сергій Рижук під час обласної наради «Про підсумки роботи промисловості області у 2012 році та пріоритетних напрямів промислового розвитку на 2013 рік», аналізуючи зупинення Державною екологічною інспекцією у Житомирській області діяльності двох підприємств – ТОВ «Велес» та ПП «Брикетуючі технології» – у місті Бердичеві та Бердичівському районі.

«Зупинене підприємство – це надзвичайна ситуація в області, незалежно від кількості людей, задіяних на виробництві, – зауважив очільник області. – Ми прийняли рішення, що стосовно кожного такого випадку обласна державна адміністрація та обласна рада проводитимуть паралельну перевірку, ревізію».

Звертаючись же до керівників районів і міст, Сергій Рижук закликав їх виконувати прямі вказівки Президента України, що засновані на принципах Конституції України та чинного законодавства. Стосовно ж зупинення діяльності підприємств на Бердичівщині посадовець наполіг на необхідності проведення спеціального розслідування.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here