Home Освіта Розпочався обласний етап конкурсу „Учитель року – 2013»

Розпочався обласний етап конкурсу „Учитель року – 2013»

106

Святом вшанування педагогічної майстерності Житомирщини є обласний етап конкурсу „Учитель року – 2013”. Про це сказав проректор Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Микола Сюравчик на відкритті конкурсу, яке відбулося 30 січня, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Відмінністю цьогорічного змагання педагогів, зазначив Микола Сюравчик, є введення 2 турів. Впродовж 30-31 січня відбудуться презентації всіх учасників конкурсу, а 12-13 лютого між собою змагатимуться п’ятірки вчителів у кожній номінації. Переможець представлятиме нашу область на третьому, всеукраїнському, етапі конкурсу.

До участі в обласному етапі конкурсу на кращого вчителя 2013 року заявки подали 113 педагогів, з них у номінації „Фізика” і „Інформатика” змагатимуться по 28 вчителів (по одному представнику з кожного району і міста області).

Презентації проходитимуть на базі Житомирського ліцею ЖДТУ і загальноосвітньої школи № 5 відповідно. У номінації „Музичне мистецтво” свою майстерність демонструватимуть 26 педагогів (1-й тур конкурсу пройде на базі школи № 28).

23 вчителі подали заявки на участь у конкурсі в номінації „Російська мова” і 8 – „Іноземна мова. Французька”.

Презентації пройдуть на базі спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 12 і Житомирської міської гімназії № 3.

Всеукраїнський конкурс „Вчитель року” проводиться з 1996 року. За цей час його переможцями стали два представники Житомирщини: вчитель образотворчого мистецтва Очеретянської школи 1-2 ст.

Червоноармійського району Леонід Фесенко та вчитель української мови і літератури загальноосвітньої школи 1-3 ст. м. Овруча Сергій Ковальчук.

Ще семеро освітян Житомирщини увійшли в число лауреатів.

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here