Головна Війна Сухомлин передав привіт ДБР за спробу арешту Пашинського

Сухомлин передав привіт ДБР за спробу арешту Пашинського

1444
0

14 березня слідчий ДБР без постанови намагався арештувати екснардепа Сергія Пашинського за передачу “Стугн” на фронт. У відповідь екснардеп заявив, що провадження ДБР проти нього – це робота ФСБ та її агентури в Україні.

Пашинського підтримав і мер Житомира Сергій Сухомлин, який передав ДБР привіт.

«Сьогодні на Цензор.Нет з’явилася інформація, що Сергію Пашинському ДБР оголосило підозру по справі озброєння, яке було вилучене із КБ “Луч”.

Я трошки знаю про цю історію. Можу сказати, хто зараз робить це в такий час – просто зрадники. Якщо треба буде давати покази, я їх дам особисто. Розкажу все: де були тоді всі ті керівники, всі ті слєдаки втікли з Житомира. Їх тут зараз немає. Тому давайте в цей час кожен буде займатися тим ділом, яке вміє робити і робить його нормально.

Привіт ДБР», – сказав у відеозверненні Сухомлин.

Раніше про спробу арешту Пашинського у Фейсбук повідомив волонтер, голова Благодійного фонду “Мир і КО” Мирослав Гай:

“Сергія Пашинського, який з перших днів війни передав озброєння в ЗСУ на мільйони доларів, саме ту експортну зброю, яка брала участь в знищенні 6 полку РФ під Києвом і використовується прямо зараз, хоче заарештувати ДБР. Саме Пашинський стоїть за створенням Ракетних комплексів “Нептун”, “Стугна”, “Корсар”, САУ “Богдана”, РЗСО “Вільха”, які беруть участь в боях по всій території України, саме Пашинський почав готувати розрахунки ПТРК, які зараз придані до різних підрозділів і відбивають агресію РФ . Саме Пашинський став ініціатором створення нової бригади особливого призначення, якій було передано експортну зброю. І от тепер, слідчий центрального апарату ДБР з кричущим прізвищем Петрухін, без постанови, прийшов його арештовувати. Росіяни визначили точки супротиву України і почали вибивати ці центри через свою агентури в силовому блоці. ФСБ працює професійно і професійно підриває обороноздатність України”.

У свою чергу Пашинський заявив, що допомагав ЗСУ і не здивувався появі слідчого ДБР:

«Коли на початку грудня я прочитав,що РФ буде проводити навчання біля наших кордонів в районі Мозиря, я зрозумів — це початок Війни.

Я робив усе можливе і неможливе аби донести цю інформацію військово-політичному керівництву Держави і пропонував цілий комплекс заходів для підготовки відбиття агресії. На жаль, мене не почули.

Тож починаючи з 10-го січня, я в ініціативному порядку почав готувати розрахунки ПТРК “Стугни” та “Корсарів” для висування їх на рубежі річки Тетерів під Іванків.

20 лютого, за чотири дні до нападу, наші бойові розрахунки були повністю готові для висування у випадку початку Війни. Дякую моїм соратникам Мирославу Гаю, Тетяні Чорновол та іншим, яких зараз не маю права назвати.

Вже 24 лютого вранці, після перших ракетних ударів по Києву, наші розрахунки були на позиціях….

Ми продовжуємо нарощувати свої спроможності та забезпечувати Збройні Сили вкрай необхідною зброєю.

Саме тому, я аніскільки не здивувався, коли сьогодні зранку слідчий ДБР Петрухін, за особистою командою Єрмака та Сухачова, приїхали мене арештовувати.

Я не боюсь не ФСБ, ні путіна, ні, тим більше, їх агентури в Україні, тому далі буду продовжувати свою справу.

А фсбешним покидькам за такі дії доведеться відповідати перед всім українським народом».

«ДБР працює на ФСБ!!!. Мене збираються арештовувати за підбитий кацапський танк!!!! Я ніколи нічого не просила, а тут прошу поширити…Ми повинні бити москалів, а не сидіти за гратами через диверсантів у владі….За моєю інфою команду дав Єрмак», – заявила пізніше екснардеп Тетяна Чорновол.

“Розказую подробиці. Зараз я на бойовому чергуванні і отримала інформацію гіршу ніж танки, яких я очікую. Я працюю з комплексом “Стугна”. Експортним. На рахунку моєї дівчинки ворожий “Ураган” і танк…Сьогодні весь день бойова тривога…І тут мене попереджують, що зараз за мною приїде ДБР – арештовувати. І нажаль це не жарт…Розказую, експортна “Стугна” мені потрапила завдяки Пашинському, який за місяць до війни організував навчання операторів, домовився, що у випадку нападу зі складів підприємства, яке виробляє “Стугни” буде видана зброя, що робилася на експорт. Ми на відміну від ОП були впевнені, що буде напад на Київ… Я особисто їздила і привозила ракети… їх вдалося забрати, перед авіаударом -завод і склади знищені. Завдяки Пашинському, сформовано більше десятка підрозділів на нашому рахунку десятки спаленої техніки з врятованих ракет по всій Україні- Кривий ріг, Бровари, Ірпінь, Чернігів, у нас втрати… А що влада? Подякувала? ДБР зараз вломилося в Хлебчу арештовувати Пашинського, йому інкримінують розкрадання цих Стугн з яких ми б’ємо танки москалів. І по мені арешт. Правда, мене чи не можуть знайти, або слабо приїхати на мою позицію на передок. Питання, це зрада ДБР чи вище? Маю інформацію Ермак дав команду. Конкретно мені сказали справу склепав слідчий Петрухін. Хто в нас займається диверсантами – займіться цим п##аром- агентом ФСБ. А ось чим займаюся я”, – пояснила Чорновол.

Її пости заблокували у Фейсбук.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here