Головна Політика «Тепер це символ незламності і стійкості України», – Віталій Кличко розповів про...

«Тепер це символ незламності і стійкості України», – Віталій Кличко розповів про ремонт пішохідного мосту, пошкодженого російською ракетою

2939
0

Пішохідний міст на Володимирську гірку, пошкоджений внаслідок російської ракетної атаки 10 жовтня, суттєво не постраждав. Про це розповів на своїй сторінці у Facebook мер Києва Віталій Кличко.

«Сьогодні на пішохідно-велосипедному мосту фахівці демонтували пошкоджені вибухом російської ракети елементи скла. А спеціалісти «Київміськсвітла» обстежили стан підсвітки перил. Освітлення відремонтують. Скло замовляємо. На його виготовлення потрібно до трьох тижнів. І вже невдовзі наш оновлений міст знову буде радувати киян і гостей столиці», – повідомив Кличко.

На відміну від Кримського мосту, «міст Кличка», як його називають кияни, витримав ракетний удар.

«Він тепер – не тільки один з туристичних символів Києва, а й символ незламності й стійкості України», – наголосив Віталій Кличко.

Раніше Кличко перевірив стан мосту і заявив, що металеві конструкції не постраждали. Символічно, що вони були виготовлені на маріупольському комбінаті «Азовсталь». 

Як повідомлялося, незаконно збудований росією Кримський міст після вибуху 8 жовтня зазнав суттєвих ушкоджень. Там впала одна з автомобільних секцій, а залізничні колії були значно деформовані та розправилися, внаслідок чого окупанти змушені були повністю їх заміняти.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here