Home Політика «У команді будуть кадрові зміни»,- міський голова про роботу своїх заступників

«У команді будуть кадрові зміни»,- міський голова про роботу своїх заступників

131

Сергій Сухомлин займає посаду міського голови Житомира вже рік. З цієї нагоди 14 грудня він провів звітну прес-конференцію, під час якої розповів про виконані пункти з передвиборчої програми, а також поділився результатами роботи своєї команди протягом цього терміну.

Очільник міста розповів, що мав зі своїми заступниками кілька місяців тому зустріч, під час якої визначили пріоритетні для втілення проекти в Житомирі у різних сферах.

Як з цим завданням впоралися посадовці оцінюватимуть депутати міськради під час сесії. Заплановано, що саме на ній чотири заступники Сухомлина прозвітують про свою роботу.

Сам міський голова робити якісь висновки чи прогнози стосовно цього не поспішає.

«Можу сказати точно, що у команді будуть кадрові зміни, які стосуються заступників, – сказав Сухомлин. – Матвій Хренов – найрезультативніший, він має системний підхід у своєму напрямку роботи і бачення розвитку гуманітарної сфери міста у майбутньому Ткачук – молодий, без досвіду управління, але енергійний, за рахунок чого встигає реалізовувати свої проекти у транспортній сфері. До двох інших заступників (Фещенка та Ясюнецького, ред) є питання».

Читайте також: Заступник Сухомлина виграв конкурс на посаду заступника голови Житомирської ОДА.

Відповідаючи на питання журналістів, міський голова не заперечив, що у Фещенка та Ясюнецького також є проблеми із відкритістю. Зокрема, мова йде про прес-конференції та брифінги для журналістів, тощо.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here