Home Політика У Коростишеві Олег Ляшко говорив про страхову медицину, зниження ціни на...

У Коростишеві Олег Ляшко говорив про страхову медицину, зниження ціни на газ і відновлення економіки

116

 Українці мають використовувати український газ і за українською ціною, а на оплату комунальних послуг не витрачати більше 20% свого доходу. Все, що більше – покриватиме субсидія.

Про це під час зустрічі у Коростишеві на Житомирщині говорив лідер Радикальної партії, народний депутат ВРУ Олег Ляшко 18 лютого. Його вже називають «народним» Президентом, адже він завжди там, де люди. Буває в обласних та районних центрах, віддалених населених пунктах. Його не лякають відстані, коли мова йде про реальні проблеми українців і можливість допомогти їх вирішити.

На посаді Президента планує скасувати рішення Кабміну щодо підвищення ціни на газ для населення. Також його відверто обурює, що задля отримання субсидій, люди змушені оформлювати фіктивні розлучення і виписувати з квартир рідних дітей. Втім, аби не залежати від державних доплат і не чекати чиновницьких подачок, людям достатньо забезпечити належний рівень життя, збільшивши пенсії та зарплати.

За словами Ляшка, п’ять мільйонів українців мають мізерні пенсії – трохи більше 1600 грн. Водночас, політик пропонує мінімальну межу встановити на рівні трьох тисяч. Працюючі люди мають отримувати не менше 6 тисяч заробітної плати.

Кандидат у Президенти говорить про запровадження безкоштовної медичної страховки для людей похилого віку, школярів та інших соціально незахищених верств населення за рахунок держави. Роботодавці забезпечуватимуть таку страховку своїм співробітникам.

Ляшко разом з командою обурений псевдореформами в.о. Мінстра охорони здоров’я України Уляни Супрун. Під приводом економії бюджетних коштів у країні масово закривають медичні заклади, тим самим відбираючи в людей шанс на повноцінне лікування та порятунок життя.

Читайте також: «Йду в Президенти, щоб повернути людям надію, а країні – силу», – Олег Ляшко у Черняхові. ФОТО

«Це не медична реформа, це геноцид, – констатує нардеп. – Ми й надалі наполягатимемо на відставці пані Супрун. Більше того, добиватимемось, аби і вона, і її прибічники відповіли за скоєне. Такий керівник має не реформи проводити і роздавати ідіотські поради, а сидіти у в’язниці.Гройсман і Порошенко захищають її і покривають. Якщо вона така хороша, то нехай візьмуть її собі сімейним лікарем. Ми зупинимо це знущання і покажемо українцям, що таке якісна і доступна медицина».

У контексті цього Олег Ляшко говорить про запровадження державного контролю над цінами на ліки, демонополізацію ринку аптек і обмеження рентабельності. Приміром, у сусідній Польщі препарати можна придбати у два, а то й у п’ять разів дешевше. Українці залишають в аптеках мільярди, але навіть це не гарантує якісь ліків. Значний відсоток на українському ринку – це фальсифікат. За такі дії політик пропонує жорстко карати і виробників, і постачальників та реалізаторів. Вони мають отримувати довічне ув’язнення.

«Абсолютно реально навести порядок у медичній сфері і я це зроблю. Супрун і її команду – під суд, лікарням – ремонти, сучасне нове обладнання,  людям – доступну і якісну медицину, – продовжує Ляшко. – Нинішня політика направлена на те, щоб українців було менше. Політика Ляшка – щоб українців було більше. Я в десять разів збільшу допомогу при народженні дитини, а ще відновлю безкоштовне харчування (за бюджетні кошти) для школярів. Вони мають їсти здорову їжу, споживати фрукти, молоко, мед. На цьому не можна економити і тим більше збирати гроші з батьків, як це відбувається зараз».

Також кандидат у Президенти обіцяє запровадити щорічні безкоштовні обстеження, аби знизити рівень захворюваності на онкологію і зменшити смертність через виявлення хвороби на пізніх стадіях.

Під час зустрічі у Коростишеві до Олега Ляшка звернувся місцевий мешканець. Пенсіонер має І групу інвалідності і потребує догляду. Ним опікується онук і отримує від держави трохи менше 225 гривень у місяць, а на офіційну роботу влаштуватися просто не має права. Таким чином, він не має ні достатніх заробітків, ні офіційного стажу.

Натомість, звертає увагу лідер Радикальної партії,  соціальний працівник  за таку ж роботу отримує зарплату, а надалі й пенсію.  Зважаючи на це, пропонує значно підвищити розмір державної допомоги людям, які доглядають за родичами з інвалідністю, та прирівняти їх до соціальних працівників.

«Я вимагаю переглянути бюджет, щоб допомога по догляду за людиною з інвалідністю була не менше мінімальної зарплати – 4200 гривень, а також, щоб цей догляд йшов у трудовий стаж. Це буде цілком правильно і  буде справедливо», –  зауважив політик.

Після президентських виборів Олег Ляшко обіцяє переглянути бюджет країни, адже він написаний під диктовку Міжнародного валютного фонду. В Україні нема влади з політичною силою волі, а є чиновники з космічними зарплатами і можновладці, які беруть кредити і обкрадають власний народ. Держава ні за що і ні за кого не відповідає. Президент Порошенко впроваджував у країні такі зміни й реформи, які лише послабили її.

«Я йду в Президенти, щоб відновити справедливість, навести в країні порядок, зупинити трудову міграцію і бізнес на війні, забезпечити добробут людей, зміцнити економіку та обороноздатність, щоб Україною керували українці – ваші діти, а не діти депутатів, прокурорів чи президента, – продовжує лідер РДЛ. – Щоб було менше брехні і наші люди піднімали нашу економіку. Я – за радикальне збільшення доходів населення. Треба відновити промисловість, агропереробку, тваринництво, щоб було менше свиней при владі, а більше свиней, корів та птиці у селі. Селяни зможуть отримувати компенсації і дотації, але при цьому залишатимуться господарями і власниками своєї землі. Необхідно законодавчо закріпити, що фермерське господарство –   це основа аграрного устрою країни. Треба вертати корову в село, вертати роботу, а у них одне на меті – продати землю. 

Не дам забрати землю, вона належить українцям. Треба не землею і лісом торгувати, а продукцією. Українці з вітчизняних матеріалів самі можуть будувати житло, дороги, мости, комунікації. Тому я перегляну міжнародні договори про співпрацю, послуги і постачання на користь України. Президент Ляшко буде відповідати за все: за мир в країні,   дипломатію, створення робочих місць, пенсії та зарплати,   медицину й економіку,   і навіть за корову в селі. Я вимагатиму від міжнародних партнерів чіткого і неухильного дотримання та виконання норм Будапештського меморандуму».

Наостанок Олег Ляшко закликав коростишівців не вестися на соціологічні маніпуляції, не вірити результатам проплачених рейтингів.

«Хто буде наступним Президентом – залежить тільки від вас. Йдіть і голосуйте свідомо», – додав  політик.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here