Home Політика У Житомирі нараховували зайву плату за тепло – як повернути гроші

У Житомирі нараховували зайву плату за тепло – як повернути гроші

217

Жителям одного будинку повернуть зайво нараховані 40 тис грн за тепло.

Жителі будинку у Житомирі написали колективне звернення до ГУ Держпродспоживслужби в області з проханням провести перевірку на правильність тарифів на опалення. У результаті перевірки їм повернуть 40 тис грн зайво нарахованих за тепло.

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі області:

"Тарифи на послуги з централізованого опалення для підприємства були встановленні органом місцевого самоврядування (мерією, – ред.)".

У ході перевірки фахівці встановили, що людям завищували місячний обсяг споживання теплової енергії, внаслідок чого жителям будинку зайво нарахували плату в сумі понад 40,0 тис.грн.

За результатами позапланової перевірки складено акт, на підставі якого винесено припис щодо усунення порушень, яким зобов’язано повернути споживачам зайво нараховані кошти шляхом здійснення перерахунку. 

У Держпродспоживслужбі наголосили, що кожен споживач може звернутись до сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за телефоном (041) 243 18 42 та повернути кошти у разі встановлення факту зайвого нарахування.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here