Home Політика Українські телеканали уникають новин про політику

Українські телеканали уникають новин про політику

88
На початку року виборів до Верховної Ради українські телеканали уникають детального висвітлення політичних новин. Головні теми новин лютого — катастрофи, ДТП та аномальні морози.
 
Лише кожне п’яте повідомлення в новинах стосується політики, а тема виборів-2012 взагалі не обговорюється, повідомляє Gazeta.ua.
 
Про це свідчить дослідження "Моніторинг українських новин", проведене Академією української преси за участі співробітників Інституту соціології НАН України.
 
Згідно з дослідженням, текст якого є в розпорядженні ZN.UA, два різновиди подій домінують в новинах лютого: катастрофи/ДТП – 16%, а також морози й заметілі – 15%.
 
Напруження у відносинах Росії та України з проблем газу, сиру й двосторонніх відносин сумарно охоплює 10% згадуваних подій.
 
Про вибори-2012 говорилось тільки в контексті інших подій (2%), тобто жодного разу вона не була головною подією. Касетний скандал у ВР не став резонансною подією тижня, інформації про нього не більше, аніж про літню європейську першість з футболу (2%). На такому ж рівні телеканали інформували про виступ Віктора Януковича у ВР.
 
Як і у вересні минулого року увага телеканалів до реформ в Україні мінімальна (1%), як і до виборів нового уповноваженого ВР з прав людини (2%). 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here