Home Політика Українську міліцію використовують як рабів на приватних будівництвах

Українську міліцію використовують як рабів на приватних будівництвах

99
0
Чимало українських призовників з гордістю йдуть служити в елітні військові підрозділи МВС, натомість потрапляють на приватні будівельні майданчики.
 
Телепрограма Гроші знайшла в одному із спальних районів Києва бригаду таких будівельників у погонах. Військовослужбовці копали траншеї прямо у міліцейські формі, при погонах. Побачивши журналістів, військовослужбовці  відвертались від камери, а лейтенант, який ними "командував", заперечив, що його підлеглі працювали – у траншеї з лопатами вони, мовляв, опинились випадково.

Згодом охоронці будмайданчика  брутально виштовхали журналістів з території, і не пустили туди викликаних на місце пригоди представників міліції.

У внутрішніх військах запевнили, що їхні представники працюють на будівництвах законно – керівництво уклало офіційний договір з будівельною фірмою. Як заявив представник Внутрішніх військ МВС полковник В’ячеслав Ященко, робити це дозволяє закон "Про господарську діяльність у Збройних силах". За його словами, внутрішні війська змушені найматися на роботу до комерсантів через недофінансування відомства. 

Проте в законі "Про внутрішні війська МВС" наведено вичерпний перелік їхніх функцій, і про можливість використання особового складу ВВ на будівництві – ні слова.
 

ТСН.ua 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here