Головна Освіта Сільські бібліотеки Житомирщини можуть отримати грант у 20 тисяч гривень

Сільські бібліотеки Житомирщини можуть отримати грант у 20 тисяч гривень

103
0
Близько 20 тисяч гривень на поповнення бібліотечних фондів отримають переможці конкурсу, оголошеного фондом «Відродження». В рамках нової антикризової гуманітарної програми фонду до 17 грудня шкільні, сільські, селищні та районні бібліотеки можуть подавати свої заявки на участь у проекті. Позмагатися за призовий фонд можуть також громадські організації та благодійні фонди, що працюють в партнерстві з бібліотеками.

Загальний бюджет фонду конкурсу становить 600 тисяч гривень, розмір одного гранту – до 20 тисяч гривень. За отримані кошти переможці зможуть замовити літературу, передплатити періодику, придбати аудіокниги, документальні чи художні фільми української та світової класики на DVD.

За словами організаторів, при розгляді проектів перевагу надаватимуть бібліотекам із мінімальним рівнем поповнення фондів упродовж останніх двох років. Повний текст оголошення конкурсу та форми заявок на участь можна знайти на сайті Міжнародного фонду “Відродження” (www.irf.ua) у рубриці “Конкурси”.
 

Житомирська хвиля 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here