Home Політика Уряд вибрав гаслом свята Незалежності слоган Слуги народу

Уряд вибрав гаслом свята Незалежності слоган Слуги народу

358

Співзвучний слоган "Україна – це ти", який використовує в політичній рекламі "Слуга народу" уряд хоче прокачати під час державного свята Дня Незалежності.

Про слоган розповіли під час засідання Кабміну, де ухвалювали рішення щодо безпекових заходів під час святкувань.

Зокрема, заступник міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв заявив, що основним гаслом Дня Незалежності буде "Україна – це ми".

Також замміністра розповів щодо формату святкувань:

"В цьогорічне святкування річниці незалежності України закладається дещо нестандартний формат.

Зокрема, у Києві планується відійти від проведення традиційних урочистостей на Хрещатику та Майдані незалежності, надаючи їм більше духовної складової. Саме тому центрами проведення заходів у Києві буде Михайлівська площа та Софійська площа.

Ми розуміємо, що є певні обмеження у зв’язку з карантином, тому неодмінною умовою при підготовці та проведенні заходів буде залишатися забезпечення вимог дотримання постанови уряду про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVDI-19",пише УП.

Деталі святкових заходів: 23 серпня відзначать День національного прапора України. У Києві, обласних та районних центрах піднімуть державний прапор.

У Києві прапор піднімуть на новоспорудженому флагштоці на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.

24 серпня президент покладе квіти до Хреста Героїв Небесної сотні, а потім буде вшанування полеглих захисників України біля стіни пам’яті Михайлівського собору.

В інших містах України також відбудуться урочистості до Дня Незалежності України.

Читайте також: Як Житомир відзначатиме День Незалежності України

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here