Home Політика Володимир Плешко очолив Північне регіональне управління прикордонної служби

Володимир Плешко очолив Північне регіональне управління прикордонної служби

143

У Житомирі офіційно представили нового керівника Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України. На цю посаду 24 листопада призначено генерал-майора Володимира Плешка. Представив нового начальника перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк.

Про це повідомляє прес-служба обласної ради.

На представленні були присутні представники особового складу Управління, ЗМІ, керівники всіх силових структур в області, голова обласної ради Віталій Француз, голова облдержадміністрації Сергій Машковський, в.о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк.

«Уважно оцінити те, що є, і рухатися вперед, виконувати чітко визначені завдання Президентом України, головою нашої служби», – так окреслив свої першочергові завдання Володимир Плешко.

Як зазначив, перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Василь Серватюк, немає такого підрозділу прикордонної служби, де б не несли службу жителі Житомирської області. Чимало з них зараз знаходяться у гарячих точках держави. А тому постало питання про фінансову підтримку прикордонників Житомирщини.

«Вчора, на відкритті засідання нового парламенту, Президент України не просто сказав, що маємо спати з револьвером під подушкою, а йдеться про те, що, як би не скрутно було з бюджетом у державі, з наповненням казни, як ми говоримо, але держава повертає зусилля до збройних військових формувань, а це значить і до прикордонних підрозділів, і до силових підрозділів, – сказав голова обласної ради Віталій Француз. – Бюджет на наступний рік буде непростий, адже він буде і реформаторський. Усі повинні зрозуміти, що для того, щоб подолати багато тих негараздів, які є у нас, спочатку комусь може бути боляче».

npr1

npr3


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here