Home Політика Вуличну торгівлю хоче подолати житомирська влада

Вуличну торгівлю хоче подолати житомирська влада

108

Влада Житомира налаштована подолати вуличну торгівлю. Аби жителі міста не наражалися на небезпеку, купуючи товари просто з тротуарів, чиновники розробили план заходів аби продавці перебралися на спеціальні ринки та у павільйони.

Про це сповіщає ОДТРК.

Найбільш небезпечними за якістю товари продають на вулицях Хлібній та Московській.

Щодня прямо на тротуарах та узбіччях тут можна придбати все, починаючи від домашніх яблук, молочних продуктів та м’ясних виробів і закінчуючи запчастинами до різного транспорту.

Проте така продукція не має жодних сертифікатів якості, а тому загрожує здоров’ю покупців та їхніх родин.

Особливо небезпечною є домашня консервація – наголошують фахівці.

Олександр Шпита – головний санітарний лікар міста: «У нас є статистика і ми говоримо про те, що у минулому році в місті зареєстровано 701 випадок захворювань гастроентероколітами проти 670 випадків у минулому році, тобто у місці є підвищення захворюваності на 10 відсотків.»

У новозбудованих торгівельних павільйонах та ринках Житомира пустує 500 місць, а орендна плата невелика – кажуть у міській раді. Тому вуличним торговцям є куди йти аби далі заробляти гроші.

Проте легальні продавці не на камеру кажуть – щодня на різні дозволи та «подяки» витрачають 150-200 гривень. А взимку торгівля через морози практично зупиняється.

Отож цим користуються вуличні продавці, яких взимку значно більше на узбіччях, ніж тих, які працюють законно.

Після перемовин із міліціонерами та чиновниками керівники міста вирішили проводити регулярні рейди на вулицях Житомира аби припинити стихійну торгівлю. Для нелегальних продавців це загрожує конфіскацією товару, штрафами та судовими позовами.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here