Home Політика Як працюють нардепи Житомирської області – рейтинг виконання обіцянок

Як працюють нардепи Житомирської області – рейтинг виконання обіцянок

227

Із шести народних депутатів із Житомирської області ніхто не виконав більше 40% обіцянок. Один депутат виконав 40% із обіцяного, а один – 0.

Про це повідомляє «Слово і діло», де дослідили, як виконують свої обіцянки народні обранці:

"У Житомирській області шість депутатів-мажоритарників і п’ять із них – члени фракції «Слуга народу». Найвищий відсоток виконаних обіцянок – у депутата зі стажем Володимира Арешонкова (група «Довіра»)".

За кілька каденцій Арешонков дав 70 обіцянок: виконав – 28 (40%), провалив – 17, в процесі реалізації – 25.

У парламенті IX скликання нардеп виконав дві обіцянки – домагатися скасування недоторканності і не голосувати за законопроєкт про ринок землі в другому читанні. Провалених обіцянок у нього в цьому скликанні поки що не було.

У мажоритарників, які пройшли до Верховної ради від «Слуги народу», невиконаних обіцянок немає. На другому місці за рівнем відповідальності Ігор Герасименко, у нього всього 32 обіцянки: виконав – 7 (22%), провалених немає, 25 – в процесі реалізації. Депутат, зокрема, виконав зобов’язання домагатися спрощення процедури імпічменту президента, встановити витрати на оборону не менше 5% ВВП, домагатися перезавантаження прокуратури.

19% зобов’язань виконав Дмитро Костюк. За даними наших аналітиків, у нього 31 обіцянка: виконав – 6, провалив – 0, в процесі виконання – 25. Серед виконаних обіцянок у депутата – зареєструвати законопроєкт про легалізацію видобування бурштину.

Богдан Кицак дав 26 обіцянок: виконав – 4 (11%), жодної не провалив, 22 – у процесі реалізації. Нардеп виконав обіцянки притягти чиновників до відповідальності за незаконне збагачення і скасувати недоторканність.

У Тетяни Грищенко 21 обіцянка, виконана поки лише одна (5%) – відстоювати впровадження незалежного аудиту якості автомобільних доріг.

Ще жодного зобов’язання не виконав (0%) нардеп Сергій Кузьміних, всі 28 в процесі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here