Home Політика Як Україна виходитиме з карантину – Уряд показав детальний план

Як Україна виходитиме з карантину – Уряд показав детальний план

248

Кабінет міністрів розробив чіткий план виходу з карантину, який складається з 5 етапів. Стартова точка реалізації цього плану може настати 11 травня за умови сприятливої епідемічної ситуації.

Про це повідомив прем’єр Денис Шмигаль 24 квітня:

«З 11 травня, я сподіваюся, ми розпочнемо перший етап виходу з карантину, коли ми послабимо певні обмеження, починаючи з можливості відвідувати парки, сквери. Дамо дозвіл на роботу магазинів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами тощо».

Це І етап – коли відкритими будуть парки і сквери, частина індустрії краси, знімуть обмеження на тренування у командних видах спорту, дозволять роздрібну торгівлю непродовольчими товарами. Кав"ярні працюватимуть тільки на виніс. Відкриються автомийки, веломагазини, нотаріуси, адвокати.

ІІ етап – коли буде знижуватися рівень захворюваності і почнуть вивільнятися від хворих медичні заклади. Відновлять навчання у випускних класах, роботу спортивних залів (крім басейнів), готелів. Закладам громадського харчування дозволять працювати з обслуговуванням на виніс, кінотеатрам просто неба. Дозволять проводити спортивні змагання до 50 осіб, але без глядачів.

«Третій, четвертий і п’ятий етапи – це фактично завершення карантину. Крім цього є так звані червоний, помаранчевий, жовтий, зелений рівні – це коли ми зможемо розумними заходами управляти в тих точках, де виникають спалахи. Це окремі території, міста, області, райони», – зазначив Денис Шмигаль.

Тоді вже будуть доступними спортивні і дитячі майданчики, метрополітен, заклади освіти, ТРЦ, театри і кінотеатри, хостели, санаторії, заклади громадського харчування, громадський транспорт, всі медичні заклади

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль представив поетапний план зняття обмежень

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here