Home Політика Янукович пообіцяв, що найближчим часом оголосить про нові газові угоди з РФ

Янукович пообіцяв, що найближчим часом оголосить про нові газові угоди з РФ

100
0

Україна і Росія найближчим часом оголосять про результати переговорів щодо перегляду газових контрактів, заявив президент України Віктор Янукович.

"Ми оголосимо про це найближчим часом … ми як партнери завжди будемо виконувати наші двосторонні угоди", – сказав він на спільній із президентом РФ Дмитром Медведєвим прес-конференції у вівторок у Донецьку.
За словами українського президента, той обсяг роботи, який проведено останнім часом, спрямований на створення умов "традиційних, які були між нашими країнами", які б відповідали національним інтересам обох країн.
 
"Ми до цього підійшли вже дуже близько. Хочеться вірити, що найближчим часом розставимо всі крапки над i", – підкреслив Янукович.
 
За його словами, мета переговорів – "вийти на такий рівень співпраці, який би мав перспективу".
 
Як зазначив Янукович, співпраця України і Російської Федерації у газовій сфері не повинна викликати побоювання у європейських партнерів у тому, що можуть бути порушені постачання газу до Європи.
 
"На це питання ми неодноразово відповідали з двох сторін, абсолютно ніякого занепокоєння тут не було, немає і не може бути, тому що ми стабільно платили і будемо платити за газ, стабільно його прокачуємо в Європу і будемо прокачувати. А от все інше – як ми будемо будувати ці відносини – я думаю, що ми оголосимо про це в найближчий час", – сказав президент
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here