Home Політика Янукович запропонував штрафувати на 70 тис. грн за продаж алкоголю і сигарет...

Янукович запропонував штрафувати на 70 тис. грн за продаж алкоголю і сигарет дітям

88
Президент Віктор Янукович ініціює збільшення штрафів за продаж алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім в 10 разів з 6,8 тис. гривень до 68 тис. гривень з одночасним позбавленням ліцензії на торгівлю.
 
Про це на брифінгу повідомив уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко, повідомляють Українські новини.
 
"Президент звертається до Кабінету Міністрів щодо підвищення штрафів за продаж тютюнових та алкогольних виробів дітям. Передбачити при цьому процедуру і одночасного позбавлення ліцензій. Сьогодні законодавство передбачає або штраф, або позбавлення ліцензії. В цьому випадку ми пропонуємо розглянути можливість збільшення штрафів як мінімум в 10 разів за продаж… і одночасне позбавлення ліцензії такої торговельної точки або мережі", – сказав він.
 
Крім того, зі слів Павленка, Янукович вимагає від Міністерства внутрішніх справ проаналізувати причини низької ефективності діяльності органів внутрішніх справ щодо протидії розповсюдження алко- і наркозалежності дітей, вжити термінових заходів для усунення джерел придбання алкоголю і наркотиків дітьми.
 
Як повідомляли Ukranews, раніше Янукович виступив за повну заборону реклами тютюнових виробів, алкогольних виробів, а також пива і слабоалкогольних напоїв. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here