Home Політика Янукович знову продемонстрував свій літературний талант

Янукович знову продемонстрував свій літературний талант

82

Президент Віктор Янукович став автором переднього слова до книжки "Жемчужина причудливой формы", яка побачила світ у московському видавництві "Художественная литература".

До цієї книжки увійшли найкращі зразки бароко, одного із основних стилів української літератури та мистецтва XVII-XVIII століть, пише "Буквоїд".
 
Це – богословські та філософські трактати, життя святих, драми, вірші, щоденники, котрі, як йдеться у анотації, "красномовно свідчать про складні процеси, які відбувалися в Україні в той період, про процеси, які зачепили основи української нації – від політичної, церковної та інтелектуальної еліти до низів".

"Літературне багатоманіття відрізняється своєю унікальністю і є невід´ємною частиною нашої історії. Безсумнівно – це багатство нації, яке має велике значення для морального та духовного життя країни. Тому перед нами стоїть важливе завдання – відродження, розвиток і примноження духовної спадщини українського народу, задля того, аби щоб зробити його загальним надбанням світової спільноти", – написав у передньому слові до антології Янукович.
 
Книжка "Жемчужина причудливой формы" побачила світ за сприяння Міждержавного фонду гуманітарного співробітництва держав-учасників СНД.
 
Загальна редакція та укладання антології Миколи Сулими та Леоніда Ушкалова.
 
Книжка має 672 сторінки.
 
Як відомо, нещодавно Янукович написав книгу "Opportunity Ukraine", яка виявилася плагіатом.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here