Home Культура Мальовнича й безкрайня Житомирщина з висоти пташиного польоту. ФОТО

Мальовнича й безкрайня Житомирщина з висоти пташиного польоту. ФОТО

2700

Житомирська область була створена у вересні 1937 року і нині займає територію, що межує з прикордонням, Київщиною, Рівненщиною, Хмельниччиною та Вінниччиною. Має чотири райони і понад 60 громад.

На Житомирщині протікає 221 річка, а ще це одна за найбільш заліснених областей в Україні (четвертий показник серед регіонів країни), лісами (соснові, дубові, березові, вільхові) вкрито 1046,5 тис. га.

В Житомирській області існує понад 100 об’єктів і територій природо-заповідного фонду (10 заказників загальнодержавного значення, 95 заказники місцевого значення, а також близько 100 пам’яток природи, 24 парки-пам’ятки садово-паркового мистецтва та 4 дендропарки).

Краса природи у різних куточках області захоплює і вражає, збираючи щороку тисячі туристів на найбільш відомих локаціях.

Поруч з цим, з висоти пташиного польоту Житомирщина виглядає безкрайньою і неймовірно мальовничою. Переконатися в цьому пропонуємо і читачам «Першого житомирського інформаційного порталу», переглядаючи світлини в цій публікації.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here