Home Різне 150 сім-карт: у Бердичеві викрили шахрая, що “продавав” телефони через онлайн-платформу

150 сім-карт: у Бердичеві викрили шахрая, що “продавав” телефони через онлайн-платформу

174

Через відому онлайн-платформу “продавав” телефони 32-річний бердичівлянин. От тільки отримавши кошти, товар не відправляв, адже в цьому і полягала його шахрайська схема.

“Інформацію щодо ймовірної протиправної діяльності 32-річного бердичівлянина поліцейські отримали оперативним шляхом. Тож за ухвалою суду слідчі Бердичівського райвідділу поліції провели санкціонований обшук за місцем проживання чоловіка.

Під час процесуальних заходів правоохоронці вилучили близько сотні мобільних телефонів, понад 150 сім-карт, 70 флеш-накопичувачів, стартові пакети, кілька комп’ютерних блоків живлення, а також понад 10 тисяч гривень та іноземну валюту”, – повідомили в поліції області.

Зокрема, на його оголошення в інтернет натрапила киянка, яка хотіла придбати мобільний за привабливою ціною. Жінка перерахувала 3100 грн, однак продавець зник. Тому вона звернулася до поліції.

Крім сімок і флешок, у бердичівлянина виявили зброю та боєприпаси до неї. Слідчі вилучили стартовий пістолет, рушницю та близько 100 набоїв різного калібру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here