Home Війна 9-річні сестрички на Житомирщині зібрали монетами 5 тисяч гривень і передали на...

9-річні сестрички на Житомирщині зібрали монетами 5 тисяч гривень і передали на ЗСУ. ФОТО

402
0

У Зубковицькому будинку культури на Житомирщині 25 травня провели звітний концерт старостинського округу «Ти в серці моїм, Україно», у рамках якого виступили місцеві колективи та виконавці, а також проходив благодійний ярмарок і збір коштів на підтримку ЗСУ.

Таким чином громаді вдалося зібрати 12 025 гривень, які передадуть земляку-військовослужбовцю Петру Корнійчуку та його бойовим побратимам на придбання тепловізора.

Варто відзначити, що 3500 гривень від загальної суми –  внесок двох сестричок, 9-річних учениць Зубковицького ліцею Валерії та Вероніки Павленко. Дівчата передали ці кошти організаторам під час заходу.

Це вже не перша суттєва допомога військовослужбовцям від дівчат. У грудні  минулого року подібним чином вони зібрали 1650 гривень і теж у рамках благодійної ініціативи передали на потреби захисників. Тоді вони ще й підготували солодощі і домашню випічку для ярмарку.

«Доньки самостійно прийняли рішення збирати кошти саме для воїнів, їх ніхто не примушував віддавати заощадження чи щось подібне. Просто сказали, що військовим більше потрібно і мир важливіший, а їм ми усе необхідне купуємо і так, – говорить мама Ольга. – Поштовхом стала акція «Монетка для ЗСУ», яка проходила перед Новим роком. Тоді вони задонейтили більше півтори тисячі гривень і після цього загорілися та почали збирати знову. Збирали саме монетки номіналом від 10 до однієї гривні та по 50 копійок. Таким чином за п’ять місяців накопичилася досить суттєва сума у 3500 гривень і як тільки випала нагода, Валерія та Вероніка передали все на придбання необхідного на передовій обладнання. Вони тішаться, що змогли долучитися до такої важливої справи і продовжать підтримувати захисників й надалі». 

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here