Головна Різне Де зараз на Житомирщині можна скласти прозорі іспити з водіння

Де зараз на Житомирщині можна скласти прозорі іспити з водіння

142
0

Із серпня в Житомирській області сервісні центри МВС реалізують пілотний проєкт із прозорого складання іспитів, коли екзаменаційні класи та авто обладнані камерами та не матимуть “сліпих зон”. 

Про це під час брифінгу на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА 25 вересня розповів заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Володимир Гриб.

«Починаючи з 3 серпня, сервісні центри МВС долучилися до пілотного проєкту із прозорого складання іспиту.

Тепер теоретичні та практичні іспити в регіоні доступні у 2 сервісних центрах МВС. Це у Житомирському районі село Довжик (ТСЦ МВС № 1841) та у місті Коростені (ТСЦ МВС № 1843)», ‒ говорить Володимир Гриб.

Талони на оформлення попереднього запису на практичний та теоретичний іспити можна оформити онлайн, за допомогою «Е-ЗАПИСУ» або ж отримати безпосередньо в приміщенні сервісного центру.

Також на брифінгу заявили, що кандидати у водії мають необмежену кількість спроб проходження теоретичних та практичних іспитів, поки чинне свідоцтво про закінчення автошколи. Проте повторна спроба допускається не раніше, як через 10 днів. 

Загалом із початку дії проєкту у Житомирській області було складено понад 3,5 тис. теоретичних та 4,2 тис. практичних іспитів. З першої спроби «теорію» успішно склали 25% кандидатів та 21% впоралися з іспитом з водіння.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here