Home Різне У Житомирі 26 вересня прощатимуться з відомим скульптором Василем Фещенком

У Житомирі 26 вересня прощатимуться з відомим скульптором Василем Фещенком

184

У Житомирі 26 вересня прощатимуться із відомим скульптором Василем Фещенком. Церемонія прощання пройде о 10:00 у Свято-Михайлівському кафедральному соборі. Поховають митця у Чоповичах.

Про це повідомила журналістка Олена Галагуза:

“Сьогодні не стало нашого земляка, відомого митця Василя Фещенка.

У Василя  була звичка дзвонити на усі  свята, починаючи вітання “Доброго здоровʼя”, завжди бажав: “Многая літа”. Мені буде не вистачати світлої людини, яка перетворила власну майстерню у місце забуття від метушні та злості. Саме на вході до його маленького раю зустрічає вивіска “Тотальний непрофесіоналізм”, якому він протистояв усе життя.

Василь приходив до нас додому, коли Ліна ще не могла ходити, але скубала його за білосніжну бороду. Потім ми зустрічалися на різних заходах, повʼязаних із Олегом Ольжичем.

Світла памʼять про Василя Фещенка. Це величезна втрата для Житомирщини, України, світу. Картаю себе, що ми так і не дійшли до його раю на вулиці Київська. Уже й погодили, що візьму фрукти”.

Василь Іванович Фещенко – заслужений художник України, народний художник України, відомий скульптор та митець. Він помер 24 вересня на 79-му році життя.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here