Home Різне Екоінспекція перевіряє забруднення річки поблизу Довжика

Екоінспекція перевіряє забруднення річки поблизу Довжика

147

Після публікації та звернення “Першого житомирського” щодо забруднення річки і земельної ділянки поблизу с. Довжик екоінспекція Поліського округу проводить дослідження проб води та грунту.

“13 липня 2023 року на телефон «гарячої лінії» Інспекції надійшло повідомлення стосовно скиду невідомої рідини білого кольору в лісосмугу з подальшим потраплянням її у р. Довжик (поблизу с. Довжик Житомирського району).

З метою встановлення фактів, викладених у зверненні, державні інспектори з охорони навколишнього середовища виїхали на місце та в ході обстеження території виявили поліетиленову трубу з приєднаним пожежним шлангом, з якої періодично відбувається скид води білого кольору з хімічним запахом”, – повідомили в екоіспекції.

Інспектори відібрали зразки води в місцях потрапляння скиду у річку та вище і нижче місця скиду, а також проби ґрунту з земельної ділянки у місці розливу стічних вод на рельєф місцевості.

На місце також викликали слідчо-оперативну групу для встановлення власника споруди, з якої відбувається скид рідини. 

Наразі відділом інструментально-лабораторного контролю проводяться необхідні дослідження.

Нагадаємо, після матеріалів про пошкодження тиском каналізаційних вод прибудинкових територій будинків по вул. Івана Гонти, у водоканалі пообіцяли відновити пошкоджений паркан та бруківку. Згодом водоканал переклав ділянку колектора. Екологи взяли проби води та грунту і виявили перевищення показників.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here