Головна Різне Карта тривог, Арестович та Байрактар: що найбільше “гуглили” українці в 2022 році

Карта тривог, Арестович та Байрактар: що найбільше “гуглили” українці в 2022 році

214
0

Традиційно наприкінці року компанія  Google оприлюднює підсумковий рейтинг пошукових запитів українців. Якщо у попередні роки лідерами ставали “Євро 2020”, “Гра в кальмара” та “Холостяк 2021”, то цьогоріч у топі “Карта повітряних тривог”, “Новини України”, “єДопомога”, “Арестович” та “Байрактар.

Про це йдеться в офіційному блозі Google. 

Війна внесла свої критерії на запит у категорії “Покупка”. Наразі більшість користувачів шукають генератор, бронежилети, повербанк та калію йодит. 

Звичайно українці шукали відповіді на невідомі запитання. Найбільше українців цікавило що таке “Swift”, “Ленд ліз”, “Надзвичайний стан”, “Байрактар” та “Блекаут”.

У категорії “Персона” українці найбільше цікавилися і шукали цього року Олексія Арестовича. Також цікавились збірним образом і легендою Привидом Києва, головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, колишнім прем’єром Великої Британії Борисом Джонсоном та головою Миколаївської ОДА Віталієм Кімом.

Серед топонімів найбільше зростання у 2022 році показали назви таких міст як Гостомель, Буча та Маріуполь, також українці шукали Чорнобаївку, Херсон та острів Зміїний.

Причина цьому очевидна – стежили за подіями, які відбували в цих населених пунктах або поблизу.

Попри усе, цього року українці дивилися фільми та серіали. Найбільше зацікавив українців черговий фільм із всесвіту Marvel “Людина-павук: Додому шляху нема”.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here