Home Різне Коли варто купити Nissan X-Trail: 3 причини

Коли варто купити Nissan X-Trail: 3 причини

434

Минулі покоління Nissan X-Trail досі можуть позмагатися з іншими позашляховиками та отримати перше місце завдяки потужності та надійності. Це саме та автівка, яку не виконано за проєктом як класичну машину для бездоріжжя, але вона все одно має на це всі права. Хоча при покупці авто, що вже були в експлуатації, можуть з’явитися деякі «вікові хвороби».

Ви прагнете штучного інтелекту

Ще у попередніх поколіннях автомобіль було насичено додатковою автоматизацією та електрикою. Тож ви можете купити Nissan X-Trail завдяки його схильностям до простого аналізу. Це значною мірою полегшує долю водія. Наприклад, штучний інтелект може допомагати у паркуванні — спеціальна продумана система розраховує можливості паркування на вузьких місцях.

Ще один варіант використання «розумної» автівки — адаптація фар головного світла. Залежно від потреб середовища можна регулювати яскравість та насиченість.

На всіх дорогах ідеальний

Хоча машину й не розраховано як реальний позашляховик, але вона може дійсно гарно працювати у всіх умовах. Цьому сприяють:

  • міцна трансмісія — на уживаних моделях тільки потрібно приділити увагу валу;
  • підвіска із зручною амортизацією при їзді ґрунтовою дорогою;
  • двигун із досить великим обсягом, чого вистачає на довгі відстані. 

Такий варіант автівки можна використовувати й для пересування містом, і для мандрів. До речі, на сервісі OLX можна знайти цікаві пропозиції попередніх років та зекономити.

Ви хочете економічну машину

Витрата палива на 100 км шляху становить у середньому у різних поколіннях 8 л. Це вважається середнім показником для ненажерливості машини. Проте, враховуючи розміри машини, її потужність та об’єм двигуна у різних модифікаціях, можна і Nissan X-Trail вважати цілком економічним для своїх здібностей.

До того ж машина досить рідко ламається. А знайти потрібні деталі та запчастини від оригінального виробника не складе труднощів. Тому навіть у разі ремонту вам не доведеться витрачати багато на транспорт. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here