Home Різне Не платили за воду: у Житомирі водоканал передав до суду 158 справ

Не платили за воду: у Житомирі водоканал передав до суду 158 справ

143
0

З початку року, а саме 3 січня по квітень водоканал скерував до суду 158 матеріалів щодо стягнення заборгованості за воду. На засіданнях суду позитивно вже вирішили 89 справ. Житомирян, просять сплатити свої борги за воду.

Про це інформує водоканал:

У водоканалі зазначають, що на початку травня набрав чинності закон, який повернув арешти коштів на банківських рахунках боржників, тимчасово припинені на початку війни.

З січня по квітень 2023 року ми передали до суду 158 матеріалів щодо стягнення заборгованості з жителів міста за спожиту воду; кількість позитивно вирішених судових справ – 89. Законодавство максимально спростило процедуру стягнення боргів за комунальні послуги, адже борги перед комунальними підприємствами ростуть, а інших коштів для забезпечення їхнього функціонування, крім справної сплати споживачів за використані послуги, немає. Після подання заяви до суду та винесення судового рішення проходить лише 5 діб“, – йдеться в повідомленні.

Також акцентують, що присутність самого боржника на засіданні не є обов’язковою. Арешт може бути накладений на рахунок будь-якого типу: картковий, депозитний, поточний тощо. За умов, коли борг споживачів перед “Житомирводоканалом” перевищив астрономічні 82 мільйони гривень (від початку війни заборгованість зросла на 22 мільйони).

Юристи підприємства використовують всі надані законодавством можливості, аби заборгованість не стала на заваді стабільного водопостачання міста у воєнний час. Так, щодня до суду подаються все нові й нові заяви.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here