Home vlada У Житомирі перевірять всі укриття

У Житомирі перевірять всі укриття

319

Після загибелі внаслідок російської атаки дорослих та дітей у Києві, які не могли потрапити в укриття, у Житомирі перевірять всі укриття. Також у місті будуть відкритими укриття в школах та садочках у районах, де немає достатньої кількості будинкових укриттів.

«Війна триває, але люди трішки розслабилися. Є ОСББ, які не вчасно відкривають, або не відкривають взагалі двері до підвалів. А це їхній обов’язок. Є деякі укриття, серед зазначених на мапі, як от кафе на Михайлівській. І завжди запрошують людей до укриттів. Велика подяка їм. Але вони не працюють в нічний час.

І звісно, варто нагадати всім про відповідальність за закриті укриття. Багато людей повернулись з-за кордону. Навантаження зросло. Потрібно всім нагадати і про необхідність належного стану укриттів!», – зазначив мер Сергій Сухомлин.

1 червня на виконкомі прийняли рішення щодо перевірки всіх укриттів. Також проведуть інформаційну кампанію по наявності найближчих укриттів: в ЗМІ, на хоумбордах.

Крім того, житомиряни можуть повідомити на 15-80 про те, де закриті укриття.

Нагадаємо, нещодавно Перший житомирський запитував у міської влади, що робити містянам, якщо закриті укриття. Адже під час масштабної ранкової атаки люди не могли потрапити в укриття. Тоді порадили звертатися до балансоутримувачів будинків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here