Home Різне Петиція про легалізацію одностатевих шлюбів набрала необхідну кількість голосів

Петиція про легалізацію одностатевих шлюбів набрала необхідну кількість голосів

221
0
homosexual relationships, same-sex marriage and lgbt concept - close up of happy male gay couple holding hands over golden gate bridge in san francisco bay background

Петиція на сайті президента на підтримку законопроєкту № 9103 “Про інститут реєстрованих партнерств” щодо легалізації одностатевих пар набрала 25 тис. голосів.

Тепер петицію має розглянути президент.

“Пари, які не хочуть або не можуть оформити шлюб, не мають змоги отримати такі ж права, що й одружені. Зокрема це стосується одностатевих пар, серед яких – пари ЛГБТ+ військових“, йдеться у петиції.

Зазначається, що зараз одностатеві партнери не можуть ухвалити рішення щодо лікування партнера, а якщо він загинув на війні – не можуть розпоряджатися його тілом, отримати спадок за пільговими умовами чи отримати соціальний захист, як це передбачено для сімей військових чи постраждалих від війни.

“Мета цього проєкту – створити в Україні інститут реєстрованих партнерств, що буде доступний як для одностатевих, так і для різностатевих пар”, – йдеться у петиції.

Нагадаємо, Міноборони законопроєкт не підтримало, заявивши, що деякі його норми суперечать Конституції, а також повідомили, що відомство не має даних про кількість представників ЛГБТ у ЗСУ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here