Сили ТрО на північному кордоні: історії мотивації захисників. ВІДЕО

521
0

Кулеметник з позивним Ганс потрапив до сил ТрО на початку повномасштабного вторгнення. Розповідає, що до цього служив у 95 бригаді, але після поранення, непридатний до служби в ДШВ. Зараз Ганс боронить північний кордон нашої країни та захищає небо від дронів.

«Мотивація – захистити свою країну. Не хотілося б зустріти ворога у тапках та халаті у дома в Житомирі», – розповідає Ганс.

Боєць показує зброю:

«Це спеціалізована точка кулеметного розрахунку для ураження повітряних цілей, які низько літають. А ще я спеціально спорядив ленту трасерними патронами. Це патрон, який спалахує на відстані 100 метрів від ствола і дає змогу прицілився вночі».

Військовий з позивним Малиш не вагався, коли вирішив захищати Україну від нападу росіян. Доброволець розумів, що війна призведе до великої кількості людських жертв та руйнувань. Тому, коли він приймав рішення йти захищати свою країну, робив це не тільки через свій обов’язок, але і через усвідомлення, що його внесок може допомогти запобігти більшій кількості жертв.

«Пішли ми сюди всі добровільно з 1 дня. Ніхто нас не заставляв, не просив. Стоїмо ми тут рік. Погодні умови складні, якщо йдуть дощі, тяжко – і в бліндажах вода, і в окопах вода. Але я думаю, порівняти з тим, що проходять там хлопці, то ми на курорті», – говорить Малиш.

Інший боєць, позивний якого також Ганс, до лав ЗСУ потрапив у 1993 році, коли проходив срочну службу. На захист країни він став у 2014 році, беручи участь у АТО.
«Ми постійно перебуваємо в готовності. Наші підрозділи проходять бойову підготовку. Всі прийшли сюди на добровільних засадах. Всі усвідомлювали, куди йдуть. В основному, наша діяльність спрямована на бойову підготовку. Ми пропрацьовуємо всі варіанти: від оборони до наступу», – розповів військовий Ганс.

Однією з ключових складових успішної оборони є правильно облаштовані позиції, розповідає Скорпіон. Боєць каже, що опорний пункт на оборонній позиції є важливим елементом захисту військових та місцем, де зосереджено обладнання та військовий персонал з метою забезпечення контролю та охорони території від можливих нападів.

«Ми знаходимось на позиції опорного пункту, які необхідні для зупинки противника всіма наявними засобами протидії. Позиція облаштована досить непогано, є багато наритих окопів. Вони облаштовані деревиною для того, щоб позиція не засипалася. Є багато схованок та засідок, які дозволяють нам маневрувати та забезпечують надійну схованку від противника. Ми здійснюємо постійний огляд території», – додав військовий Скорпіон.

Previous articleПетиція про легалізацію одностатевих шлюбів набрала необхідну кількість голосів
Next articleУ Житомирі через аварійні відключення 8 вулиць та 6 провулків залишаться без води

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here