Home Різне Під Житомиром будуються модульні будинки для ВПО: планують закінчити восени

Під Житомиром будуються модульні будинки для ВПО: планують закінчити восени

414

В селі Вереси Житомирської громади будуються 40 модульних будиночків для переселенців. До кінця року планують заселити осіб, які втратили житло через війну.  Модульне містечко є спільним проєктом Житомирської громади та італійського Червоного Хреста.

Про це під час засідання виконавчого комітету ЖМР розповіла начальниця відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради Сидун Надія:

У нас на території Житомирської міської ради, а саме в селі Вереси будується модульне містечко для переселенців. Тому даним проєктом рішення пропонується затвердити положення про порядок розміщення тимчасових споруд для збірних модулів призначених для поселення внутрішньо переміщених осіб“.

Перша заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світалана Ольшанська додала, що Італія оголосила повторний тендер на закупку будиночків:

“Наразі Червоний Хрест (Італія) оголошує повторно тендер для закупівлі цих будиночків. Згідно з цими домовленостями осінню вже мають бути встановлені будиночки. Ми маємо надію, що до кінця року до 40 будинків будуть заселені внутрішньо переселені особи”.

Також затвердили й права переселенців, які проживатимуть у нових модульних будиночках.

“Внутрішньо переміщені особи не мають права приватизовувати, обмінювати та здійснювати поділ житла, використовувати для підприємницької діяльності, здавати під найм або підселяти до нього інших осіб не зазначеним особам у договорі користування», — наголошує начальниця відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради Сидун Надія.

Нагадаємо, У Житомирі встановлюють модульні котельні, які закупили за 11 млн грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here