Головна Різне Підпалив будинок та заховався у кущах: на Житомирщині чоловік вирішив помститися колишній...

Підпалив будинок та заховався у кущах: на Житомирщині чоловік вирішив помститися колишній за розставання

265
0

У селі Вишневичі співмешканець в одній кімнат будинку облив килим легкозаймистою рідиною, а потім підпалив. Згодом чоловік заліз у кущі та спостерігав за тим, як полум’я охоплює будинок.

Про це повідомляє поліція області:

Повідомлення про пожежу у с. Вишевичах надійшло до поліції ввечері 8 червня. На щастя, ніхто з людей не постраждав. Однак оселя більше непридатна для проживання, все майно всередині згоріло. За висновком рятувальників, які працювали на місці події, причиною пожежі став умисний підпал. Вочевидь, в одній з кімнат будинку хтось облив килим легкозаймистою рідиною та розвів багаття”, – пише поліція. 

Поліцейські швидко з’ясували, того хто причетний до підпалу. Підпалити будинок вирішив співмешканець власниці будинку.   Такі підозри підтвердили й очевидці події, які бачили чоловіка у подвір’ї незадовго до займання.

Чоловік сховався  у кущах неподалік згарища, звідки він спостерігав за подіями. Свою провину чоловік визнав та розповів, що таким чином хотів помститися своїй співмешканці за намір розірвати стосунки.

Затриманому, відповідно до чинного законодавства, може загрожувати від 3 до 10 років тюрми.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here