Головна Різне По всій Україні – аварійні відключення світла

По всій Україні – аварійні відключення світла

95
0

28 листопада по всій Україні застосовують аварійні відключення електропостачання через зростання дефіциту в енергосистемі.

Про це повідомляє Укренерго.

Дефіцит електроенергії спричинило аварійні відключення блоків на кількох електростанціях. 

Наразі дефіцит потужності становить 27%.

Водночас Укренерго наголошує, що після усунення причин аварійних відключень, блоки повернуться у роботу, що зменшить дефіцит в енергосистемі та зменшить обсяги обмежень споживачів. Контрольовані аварійні відключення дозволяють збалансувати енергосистему та запобігати аварійним ситуаціям у мережах.  

Стабілізаційні відключення відбуваються на завчасно визначений обсяг електроенергії, наданий оператором “Укренерго”. Завдяки тому, що обленерго завчасно знають, на скільки потрібно зменшити споживання електроенергії, вони можуть рівномірно його розподілити між різними споживачами і скласти графік. 

Існують також екстрені відключення, на випадок, якщо енергосистему потрібно збалансувати на більший за передбачений графіком обсяг. Таке навантаження на систему неможливо спрогнозувати заздалегідь: диспетчери обленерго отримують команду на додаткові відключення і повинні її виконати протягом 15 хвилин.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here