Home Гроші Практичні навушники на кожен день: складності та правила вибору

Практичні навушники на кожен день: складності та правила вибору

425
0

Важливість такого аксесуару, як навушники, складно переоцінити в сучасних реаліях. Вони використовуються для прослуховування музики, перегляду різних відео, серіалів та фільмів. Доповнення у вигляді мікрофона дозволить без проблем розмовляти, використовуючи конкретний вид навушників. Через різноманітність та кілька варіантів виконання не так просто зробити вдалий вибір.

Хороші пропозиції виготовляються такими брендами як Apple, Jabra, Meizu, Xiaomi, Monster і т.д. Ознайомитися з усіма пропозиціями дуже зручно тут https://comfy.ua/nayshniki/, де система фільтрів додатково спрощує створення вибірки під свої завдання. Додаткова допомога буде надана досвідченими консультантами та менеджерами.

Категорії навушників

Сучасний ринок пропонує покупцям такі варіанти виконання навушників:

  • вкладиші;
  • вакуумні моделі;
  • спортивні;
  • накладні;
  • повнорозмірні;
  • бездротові.

Повнорозмірні моделі найчастіше є комп’ютерними та такими, що використовуються на студіях звукозапису. Вони відрізняються гарною шумоізоляцією та придушенням шумів. Для фанатів якісної музики ідеально підійдуть моделі, де передбачено наявність технології Hi-Res Audio. Створюється кристалічно чистий та збалансований звук.

Спортивні навушники доповнюються кількома стандартами захисту від вологи та поту. Також їх можна використати під дощем та не боятись, що вони вийдуть з ладу. Вакуумні моделі такі самі, як і вкладиші, але доповнюються силіконовими вставками для максимальної ізоляції та не випадають з вуха. 

Критерії підбору

При виборі необхідно проаналізувати такі параметри:

  • частота звуку (людське вухо чує частоти від 16 Гц до 22 кГц);
  • ступінь спотворення (що нижчий цей показник, тим кращий і якісніший звук);
  • опір (високі показники гарантують ідеальне звучання);
  • чутливість (параметр, що вище, тим краще).

При виборі дротових навушників необхідно вивчити роз’єми та їх наявність на відповідних девайсах. Бездротові навушники працюватимуть за допомогою мережі Bluetooth. Вони останнім часом користуються найвищою популярністю завдяки практичності та надійності. Їх активно використовуються у повсякденних умовах, коли потрібно розмовляти по телефону за кермом, слухати музику, переглядати різні відео та багато іншого. Майже всі бездротові моделі навушників мають сенсорні кнопки для керування гучністю, прийняттям або відхиленням дзвінків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here