Home Різне Звинуваченого у держзраді полковника Без’язикова з Житомира відпустили з-під варти

Звинуваченого у держзраді полковника Без’язикова з Житомира відпустили з-під варти

418

Ексначальника розвідки 8 армійського корпусу Івана Без’язикова з Житомира, який з АТО потрапив у полон, а після звільнення отримав підозру у співпраці з окупантами звільнили з-під варти під підписку про невиїзд. 

Журналістка Тетяна Катриченко опублікувала ухвалу суду.

“Що ж, недорога системо, Іван Без’язиков, полковник, начальник розвідки 8АК, звільнений з-під варти. Після 6,5 років на Аскольдовому провулку та Лук’янівського СІЗО. Поки суд відпустив під підписку про невиїзд, процес в апеляції ще триває, наближають дебати. Але сьогодні суддя не побачила ризиків та вирішила відпустити людину, яку з 2016 року обвинувачують у державній зраді”, – написала журналістка.

12 червня 2023 року колегія суддів Київського апеляційного суду задовольнила клопотання Без’язикова та його захисту й змінила запобіжний захід із тримання під вартою на особисте зобов’язання. 

Він був 6,5 років в ізоляторі тимчасового тримання на Аскольдовому провулку та в Лук’янівському СІЗО. Поки суд відпустив його під підписку про невиїзд.

Нагадаємо, Іван Без’язиков влітку 2014 року потрапив у полон до росіян на Донеччині, з якого його звільнили в липні 2016 року, а потім отримав підозру у співпраці з окупантами. 

7 квітня 2020 року Шевченківський райсуд Києва виніс вирок полковнику Збройних сил України і засудив Івана Без’язикова до 13 років ув’язнення, але оскільки триває розгляд апеляційної скарги, вирок не набув чинності. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here