Головна Різне Ще вісім громад прийняли рішення перейти з УПЦ МП до ПЦУ

Ще вісім громад прийняли рішення перейти з УПЦ МП до ПЦУ

113
0

8 листопада вісім громад в Житомирській області прийняли рішення перейти з УПЦ МП до ПЦУ. Про це на своємо сайті повідомила,Житомирсько-Поліської єпархії ПЦУ. Таким чином протоєрей Василь Зубкович, настоятель парафій села Русанівка та села Облітки, і протоєрей Андрій Співак, настоятель парафій села Мала Рача, села Велика Рача, села Межирічка, села Чудин, приєднались до ПЦУ.

Архиєпископ Житомирський і Поліський Володимир видав указ про утворення Радомишльського благочиння та призначили протоєрея Андрія Співака благочинним Радомишльського округу.

9 листопада у приміщенні єпархіального управління Житомирсько-Овруцької єпархії єпископ Паїсій провів зустріч з представниками релігійних громад, які вирішили припинити свої зв’язки з УПЦ МП та приєднатися до ПЦУ. Це стосується громад села Харліївка та села Лебединці.

Після ознайомлення з документами релігійних громад і обговорення наступних кроків співпраці, представникам громад видали документи про їхнє прийняття до ПЦУ, а також призначили нових настоятелів.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here