Головна Війна Відповідь на стрес: психологічні тренінги для військових

Відповідь на стрес: психологічні тренінги для військових

457
0


Психологи з ГО «Ліга офіцерів» проводять спеціальні тренінги для військових з першої психологічної допомоги, самодопомоги та взаємодопомоги. Основна мета психологів – навчити бійців ефективно заспокоювати та контролювати себе або своїх товаришів у  бойових діях або після них.  Психологи вчать військових використовувати своє тіло для впливу на психічний стан. Важливо, щоб боєць був в готовності до бою, і це вже визначається його тілесною підготовкою та свідомістю. Навчання через взаємодію з власним тілом дозволяє зберігати бойову готовність та контролювати психічний стан в будь-який момент.

“Це допомога, яку сам боєць надає собі при негативному психічному стані або за допомогою побратима. У більшості випадків ми навчаємо військовослужбовців. Через вплив на своє тіло, вони можуть впливати на свій психічний стан. Боєць повинен бути боєздатним, а боєздатність залежить від його тіла та свідомості. У нас тренінги розраховані на три доби. Цього часу достатньо для того, щоб воїн засвоїв основи першої психологічної допомоги, самодопомоги та взаємодопомоги. Подолання кожної стресової реакції – це навчання. Відпрацювання відповідного алгоритму, а чим більше алгоритмів у мозку, тим більше можливостей і реакцій вийти з критичної ситуації.” – розповідає Юрій, старший тренер-психолог ГО «Ліга офіцерів».


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here