Головна Різне 16 листопада в Україні відзначається День працівника телебачення, радіо і зв’язку

16 листопада в Україні відзначається День працівника телебачення, радіо і зв’язку

72
0

Це свято у нашій державі було започатковане ще у 1994 році. Тоді Укртелерадіокомпанія запропонувала владі 16 листопада святкувати професійне свято для теле- та радіопрацівників. Саме ця дата була обрана тому, що у 1924 році саме в цей день у Харкові в ефір вийшла перша передача Українського радіо.

В Україні свято встановлено “…на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв’язку України…” згідно з Указом Президента України “Про День працівників радіо, телебачення та зв’язку” від 11 листопада 1994 року № 667/94.

На сьогоднішній день разом з журналістами та працівниками радіо й телебачення цей день відзначають і представники інтернет-ЗМІ, а також фахівці зв’язку, які забезпечують роботу телефонних мереж та Інтернет-зв’язку.

Вітаємо усіх представників цієї нелегкої, але однієї з найбільш захоплюючих сфер діяльності суспільства з професійним святом!


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here