Home Різне У селі на Житомирщині зафіксовано випадок сказу собаки

У селі на Житомирщині зафіксовано випадок сказу собаки

173
0

11 квітня у селі Давидки, що у Коростенському районі собака захворіла на сказ. Тварина на декілька годин втікла з дому, а коли повернулася, то покусала свою хазяйку.

Про це пише КРДА:

Коростенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області інформує, що станом на 11.04.2023 року у населеному пункті с. Давидки по вул.Центральна, Горщиківської сільської ради, Коростенського району зафіксовано випадок сказу собаки”, – йдеться в повідомленні.

Спеціалістами Коростенської районної державної лікарні ветеринарної медицини проведено епізоотичне розслідування.

У ході розслідування зі слів жительки села стало відомо, що 07.04.2023 р. тварина (собака) декілька годин перебувала за межами домогосподарства, згодом вона помітила у неї ознаки збудження, слинотечу та агресивну поведінку до власниці, яка проявилась у вигляді покусу без ознак пошкодження шкіряного покриву“, – пише пресслужба.

 11.04.2023 року о 09:20 год. громадянка повідомила завідувача Коростенського відділу Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини про те, що в ніч з 10 на 11 квітня 2023 року тварина (собака) загинула.

Фахівці Коростенського відділу Житомирської обласної державної лікарні ветеринарної медицини виїхавши в с.Давидки проведено вимушену дезінфекцію Віросаном-Ф 1 % розчином з інтервалом в 1 годину, на місці знаходження трупа собаки, а також на території приватного господарства провели вимушену вакцинацію наявного поголів’я тварин у домогосподарстві.

Труп собаки помістили в поліетиленовий пакет і доставили до Коростенського відділу Житомирської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here