У Житомирі готуються до запуску атракціонів – ціни. ВІДЕО

1465
0

У Житомирі закінчують підготовчі роботи до запуску атракціонів в Шодуарівському парку та Гідропарку.

Запустити атракціони у Шодуарівському парку планують із наступного тижня, як тільки буде сприятлива погода. Вартість квитків не зміниться. Однак працюватимуть не всі атракціони, наприклад, колесо огляду в Гідропарку не запускатимуть.

Про це в коментарі Першому житомирському розповів директор КП «Парк» Сергій Бондар.

«По Шодуарівському парку практично закінчили підготовку до сезону. Щодо Гідропарку – ми пройшли технічний огляд. 12 квітня ми отримали дозвільні документи, які дозволяють відкривати сезон. Чекаємо.

На жаль, цього року ви самі бачите, яка погода у нас склалася. Каруселі поки не можемо запускати. Як тільки у нас стане хороша погода, там начебто десь після 17 числа вже показує, що будуть дозволяти погодні умови, будемо запускати атракціони. В таку погоду, вогку, ми не маємо права цього робити з огляду техніки безпеки, охорони праці», – розповів Сергій Бондар, директор КП «Парк».

Вартість квитків на атракціони не зміниться. Тариф залишиться торішній.

«Тариф з минулого року не змінився, дитячий квиток буде коштувати 15 гривень, а дорослий 25 гривень», – додав керівник парку.

У Гідропарку цьогоріч колесо огляду запускати не планують, натомість цей атракціон працюватиме в Шодуарівському парку. Атракціони хоч і не нові, але вони пройшли технічний огляд.

«Крім одного атракціону, який знаходиться у нас в Шодуарівському парку, це так звані «лебеді». Він більш-менш новий атракціон. Всі інші атракціони старенькі, але ми привели їх до того стану, щоб вони були безпечні. Інакше ми не пройшли технічний огляд. В Шодуарівському парку ми майже все закінчили, пофарбували, підготовили. Тут в Гідропарку, на жаль, ще не закінчили, але зараз стане погода, ми їх дофарбуємо та підготуємо. Будемо сподіватися, що якщо погодні умови дозволять, з 1 травня це вже стовідсотково вони будуть працювати», – додав Сергій Бондар.

Також у Гідропарку з’явився вольєр, де живуть 4 кози. Їх волонтери евакуювали зі сходу країни.

«Торік до нас з проханням звернулися представники зоозахисної організації – прихистити тварин. На жаль, ми змогли прихистити тільки цих 4 кізочок. Тому що те, що ми змогли, прийняти в себе, це якраз було перед зимою. А у нас маленький зимник був, вони перезимували там. Під початок весни, ми зробили та облаштували їм вольєр, будиночок, перевели їх сюди. Надалі, як будуть звертатися, то будемо старатися допомагати. Це частина тих тварин, які були привезені зі сходу. Ми звернулися в управління культури до міської ради, вони нам погодили це все. Це буде ще облагороджуватися, все буде підфарбовуватися, доводитись, підсипатися, коли дозволять погодні умови», – деталізував Сергій Бондар.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here