У Житомирі в суді визнали недійсним договір між міською радою та приватним підприємством щодо користування майновим комплексом “Гребля” на р. Тетерів поблизу скелі Голова Чацького.

Про це повідомляє прокуратура області:

“Днями задоволено ще один позов Житомирської окружної прокуратури щодо неправомірного користування комунальним майном – гідротехнічною спорудою, що на річці Тетерів (поблизу скелі Голова Чацького).

Свого часу, у 2017 році, приватне товариство уклало з Житомирською міськрадою договір про користування цілісним майновим комплексом «Гребля» площею майже 2 тис. м2. Вартість гідротехнічної споруди становить 16,5 млн грн”.

Прокурори встановили, що такий правочин укладено з порушенням вимог цивільного законодавства та інтересів територіальної громади міста. Зокрема, сторони не дотрималися визначеного законодавством особливого порядку передачі в оренду таких об’єктів.  

Наразі рішенням Північно-Західного апеляційного господарського суду договір визнано недійсним та зобов’язано товариство повернути гідроспоруду у володіння громади.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here