Житомирські школярі зібрали 4 тис. євро на автомобіль для військових. ВІДЕО

193
0

4 тис. євро зібрали учні, батьки та вчителі ліцею №3 у Житомира та придбали автомобіль для 66 бригади.

20 вересня ліцеїсти передали автівку військовим.

Ліцеїстка Вікторія розповідає, що для збору необхідної суми грошей вони проводили благодійні акції. Однією з таких акцій була мистецька захід під назвою “І буде мир”, де діти створювали малюнки та потім продавали їх своїм батькам. Також організовувалася благодійна акція “Донат для ЗСУ замість квітів”, першого вересня діти не приносили квіти, а донатили ці кошти на потреби військових. В цю суму також включено гроші, які діти зібрали минулого року під час збору макулатури.

“Ми збирали кошти разом з нашою ліцейською родиною – це учні, педагоги та наші батьки. Ми провели кілька благодійних акцій і зібрали всі ці кошти”, – зазначила Вікторія.

Волонтерка Світлана надавала допомогу у пошуку, покупці та доставці автомобіля до України. Вона пояснює, що з кожним днем стає все важче знайти автомобіль, який відповідав би потребам військових і не коштував би занадто дорого.

“Цей автомобіль було знайдено завдяки допомозі волонтерів з Німеччини. Коли ми почали шукати наступний автомобіль, вони зателефонували і повідомили, що вже знайшли його і можна приїхати забрати в Гамбурзі. Нам вдалося отримати цей автомобіль в дуже гарному технічному стані. Автомобілі, які підходять для фронту в Європі, майже всі викуплені, і тим більше за ціною, яка нам підходить”, – зазначила Світлана.

Військовий, з позивним Прапор, наголошує, що автомобілі на фронті є витратним ресурсом. Зважаючи на високу інтенсивність обстрілів, машини постійно піддаються пошкодженням. Тому постійна наявність автомобілів є надзвичайно важливою, оскільки вони дозволяють захисникам ефективно здійснювати оборонні операції на користь нашої країни. 

“Автомобілі дуже потрібні, адже вони є розхідним матеріалом. Вони часто ламаються та потрапляють під обстріли, і їх дуже не вистачає. У цьому автомобілі була потреба. Ми дуже вдячні ліцею та волонтерам, які співпрацювали з навчальним закладом. Ця допомога є необхідною”, – зазначив військовий Прапор.

Першокласник Любомир разом зі своєю сім’єю взяв участь у зборі коштів на цей автомобіль: 

“Я намалював малюнок: наша родина в мирній Україні, і наша країна перемогла. Наша допомога підтримує військових”.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here