Головна Різне Влада хоче дозволити житомирським підприємцям встановити для продажу 64 автомати з питною...

Влада хоче дозволити житомирським підприємцям встановити для продажу 64 автомати з питною водою

321
0

Міська влада планує дозволити ФОПАМ встановити для продажу автомати з питною водою. Такі автомати будуть стояти 6 місяців на території Житомирської міської ради.

Відповідний проєкт рішення 1 листопада оприлюднили на сайті міської ради:

Розглянувши звернення фізичних осіб-підприємців щодо погодження встановлення торговельних автоматів (пунктів розливу) з продажу питної води, з метою задоволення фізіологічних санітарно-гігієнічних потреб в життєдіяльності людини, забезпечення споживачів якісною питною водою, відповідно до законів України”, – йдеться в документі.

Міська рада планує таки погодити підприємцям використання автоматів на шість місяців.

 “Погодити фізичним особам-підприємцям, згідно з додатком, використання строком на шість місяців об’єктів благоустрою для встановлення торговельних автоматів (пунктів розливу) з  продажу питної води на території Житомирської міської територіальної громади у відповідності до наданих ними схем розміщення, виконаних на топографо-геодезичній основі  суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат. Визначити фізичних осіб підприємців – власників торговельних автоматів (пунктів розливу) з продажу питної води відповідальними за виконання вимог пункту 1 цього рішення та попередити про демонтаж об’єктів в разі надходження об’єктивних скарг/и, пов’язаних з розміщенням та функціонуванням зазначених автоматів, порушенням вимог державних санітарних норм і правил щодо якості питної води, а також в разі самовільного розміщення торговельних автоматів (пунктів розливу) з продажу питної води у відповідності до Порядку, чинного законодавства України, – йдеться в рішенні.

.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here