Home Різне З Житомира в Херсон відправили ще 8 бусів з генераторами, паливом, медикаментами...

З Житомира в Херсон відправили ще 8 бусів з генераторами, паливом, медикаментами та харчовими продуктами

201
0


Вчора, 7 червня, Житомирська обласна військова адміністрація разом з ГО” Служба порятунку України 911″ завантажили та відправили людям на Херсонщину 8 бусів з речами найпершої потреби. Також допомагати людям поїхали 10 медиків та 20 волонтерів з Житомира.

Про це інформує ОДА:

Житомирська обласна військова адміністрація разом з ГО “Служба порятунку України 911” відправили на Херсонщину 8 бусів з найнеобхіднішім снаряддям: генераторами, паливом, медикаментами, гумовими човнами, рятувальними жилетами, спальними мішками, продуктами харчування, свічками та одягом. Разом з вантажем на допомогу людям, які через підрив росіянами греблі рятуються від підтоплення прямують 10 медиків та 20 волонтерів, які будуть допомагати з евакуацією“, – йдеться в повідомленні.

Заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський зараз разом з представниками будівельних компаній нашої області безпосередньо перебуває в Херсонській області та координує збір інформації про нагальні потреби та надання допомоги від Житомирщини.

Гуманітарний штаб Житомирської обласної військової адміністрації вже зібрав декілька тонн продуктів та продуктових наборів.

Загалом, на Житомирщині підготовлено 4 тисячі місць, де можуть розмістити евакуйованих з постраждалих районів.

На базі Житомирської обласної військової адміністрації продовжує працювати Кол-центр з питань тимчасово евакуйованих осіб, що постраждали через російську агресію та потребують евакуації.Контактний телефон Кол-центру: +380 (67) 399-62-72 та +380 (67) 499-29-16.

Previous articleУ Житомирському районі буде чути вибухи
Next articleЛяшко відвідав Житомирщину: за прикладом медцентру у Радовелі хочуть розвивати лікарні в селах України

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here