Home Різне За номерним знаком «АМ» – тільки на Житомирщину: в Україні змінюються правила...

За номерним знаком «АМ» – тільки на Житомирщину: в Україні змінюються правила видачі номерів

293

Із березня сервісні центри МВС видаватимуть номерні знаки не місцем прописки власника, а за місцем реєстрації чи перереєстрації транспортного засобу. Тобто номерні знаки тієї області, куди звернувся заявник.

Про це повідомили в РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області:

"Основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області".

Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих витрат: матеріальних на виготовлення і логістичних на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів. У кінцевому результаті це призведе до економії бюджетних коштів.

Ці зміни введені наказом МВС від 02 березня 2021 року. Документ встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here