Home Розслідування Чим закінчиться кримінальне провадження за фактом рейдерського захоплення врожаю?

Чим закінчиться кримінальне провадження за фактом рейдерського захоплення врожаю?

218

Ситуація на території Мартинівської громади Пулинського Житомирської області не вщухає. Слідство, яке розслідує факт рейдерського відчуження врожаю у селян, виявляє нові обставини.

Юрій Клочков як колишній співвласник компанії "Ялинівка Нова", протиправну діяльність якої наразі вивчають правоохоронці, розповів, що спочатку відбулося рейдерське захоплення самої компанії. ЇЇ нинішній власник, Андрій Ващенко, свідомо доводив компанію до банкрутства, набираючи кредити, і витрачаючи їх не за призначенням. При цьому інших акціонерів Ващенко тривалий час вводив в оману.

Коли катастрофічний стан товариства, врешті-решт, було виявлено, Ващенко влаштував зустріч акціонерів з невідомими людьми:

«Андрій привів якогось «нового партнера», той поставив питання жорстко: або купую вашу долю за 100 тис. доларів, або роблю рейдерське захоплення компанії. – свідчить Юрій Клочков, – Ми написали заяви в прокуратуру, поліцію, але чомусь ці справи зависли. Не виключаю, що Ващенко має якісь зв’язки у владі, які дозволяють йому безкарно продовжувати цю діяльність». 
Але такий стан справ не влаштовував орендодавців. І селяни переуклали договір, віддавши в користування землю іншим компаніям. В серпні ж, неочікувано вийшла в поле техніка, яку привів пан Ващенко. Попри спротив селян, Андрію Ващенку вдалося зібрати частину чужого врожаю і вивезти в невідомому напрямку. Зараз триває слідство. Справа зареєстрована в єдиному державному реєстрі. За словами адвоката Володимира Марчука, в ході розслідування виявляються нові факти зловживань. 
«Захоплення врожаю вже оскаржується в судовому порядку. Андрій Ващенко свої дії обґрунтовує ксерокопією договору інвестування з нашою компанією. Однак такий договір не укладався, за фактом підробки документів вже порушено кримінальне провадження», – каже адвокат постраждалих компаній Володимир Марчук. 
Селянам, наразі, залишається сподіватись на об‘єктивність слідства і компенсацію збитків, завданих діяльністю рейдера…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here