Home Спорт Імад Ашур призначений головним тренером ФК “Полісся”

Імад Ашур призначений головним тренером ФК “Полісся”

279

ФК “Полісся” офіційно оголосив про призначення Імада Ашура на посаду головного тренера. Імад Ашур, який раніше працював тренером команди U-19 ФК “Дніпро-1”, поділився своїм баченням та планами на майбутнє.

Імад Ашур зазначив:

“Ми готові до роботи, маємо конкретні цілі, в нас є сучасна інтенсивна та безкомпромісна модель побудови команди. Питання результату найголовніше. Важливо бути максимально зануреним в процес, вигравати кожен двобій і тоді результат буде. Буду починати роботу з вимог гри, вони суб’єктивні, але я маю переконати своїх гравців. Тренувальний процес – це інвестиція часу. Не можна завжди грати в той футбол, що ми малюємо в голові”.

Зміни в структурі клубу

Колишній тренер Сергій Шищенко залишиться в структурі клубу, проте його нова посада ще уточнюється.

Підсилення складу

Президент клубу Геннадій Буткевич повідомив про поповнення команди новими гравцями. До “Полісся” приєднаються Олексій Гуцуляк та Руслан Бабенко з ФК “Дніпра-1”, а також Данило Бескоровайний з ФК “Кривбасу”. За інформацією власника клубу, Олексія Гуцуляка придбали за 600 тисяч євро, Данила Бескоровайного – також за 600 тисяч євро, а Руслан Бабенко перейшов безкоштовно.

Про це повідомили телеграм-канали “ТаТоТаке” та “ЗвєровПроФутбол“.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here